Vydělej si

Zde jsme pro Vás připravili částečný přehled toho, jak si lze rychle a jednoduše vydělat na internetu.

  1. Předání kontaktu. Za předání kontaktu na žadatele o půjčku můžete získat až 100 Kč.*
  2. Doporučením půjčky s výdělkem. Za každý nově spuštěný web partnera získáte jednorázově 50 Kč.
  3. Doporučením PROFI verze. V případě spuštění verze PROFI získáte provizi 1 000 Kč.

    Náš tip: Investice do PROFI verze se Vám vyplatí. S propagací Vám pomohou jedni z nejlepších marketingových specialistů.
     
  4. Získáním nového člena klubu. Za každého nově přivedeného člena do klubu NEOMEZENĚ získáte jednorázovou provizi. Otevřete si cestu k finanční nezávislosti! Staňte se členem klubu, přiveďte nové členy a vybudujte si díky tomu trvalý příjem online.

Příklad z praxe

Týdně splácíte 150 Kč. Provize za jeden zprostředkovaný kontakt na zájemce o půjčku je 100 Kč ve verzi PROFI. To znamená, že pouhých pět kontaktů měsíčně z velké části vyřeší Vaše platby. Půjčte si u nás výhodně peníze, získejte PROFI web ZDARMA, staňte se zprostředkovatelem půjček a vydělejte si na vlastní splátky i něco navíc!

Zprostředkovatelem rychlým půjček se můžete stát, i když si u nás nevezmete vlastní půjčku.

Vezměte si půjčku a získejte PROFI WEB ZDARMA

Pokud si u nás vezmete půjčku od 4 000 Kč do 50 000 Kč, získáte od nás PROFI web v hodnotě 5 000 Kč ZDARMA. Prostřednictvím tohoto webu můžete zprostředkovávat rychlé půjčky. Provize z jedné zprostředkované rychlé půjčky je 500 Kč. 

Náš tip: Nabízíme také další možnosti výdělku či spolupráce. Registrujte se do našeho partnerského programu.

 

*POZOR: Nový žadatel nesmí být v naší databází a Vámi předaný kontakt na žadatele o půjčku budeme moci ověřit prostřednictvím SMS kódu. Provize za předání kontaktu na validního žadatele o půjčku činí 50 Kč (v 30denní zkušební verzi ZDARMA) a 100 Kč (ve verzi PROFI). Svou provizi uvidíte v liště a reportu v administraci již do 60 minut. Zrychlili jsme systém odměn!